Organizace RVG BlackTrains vznikla spojením dvou tradičních gamingových organizací, a to REViTAL GAMING a BlackTrains , RVG BlackTrains se hrdě hlásí k tradicím českého a slovenského esportu a přímo navazuje na jejich historické odkazy.

BlackTrains  

BT Logo

K založení multiclanu BlackTrains došlo 26. dubna 2000 dvěma hráči s přezdívkami BlackFox a Vlak. Název BlackTrains je tedy kombinací a mírnou úpravou jejich přezdívek. Jedná o jedno z nejstarších herních uskupení na československé scéně, kterým prošlo stovky českých, slovenských, ale i zahraničních hráčů.

Nejúspěšnější období tým zažíval v letech 2003–2007, a to ve hrách Counter-Strike a Day of Defeat, kde představoval špičku československé herní scény a reprezentoval ji i na zahraničních turnajích. Samotní BlackTrains zároveň pořádali své turnaje ve formě tzv. BlackTrains CUP. Poté došlo k útlumu aktivit a od roku 2007 na další úspěch čeká.

 

REViTAL GAMING z. s. 

 RVG-Logo

Na scéně působí od roku 2011, po několika letech je podařilo probojovat mezi stálou TOP 10 elitu na československé scéně. 

Mezi největší úspěchy patří účast PUBG na Mistroství České Republiky 2019, BVV - Brno - Brněnnské výstaviště, kde se objevilo TOP 16 CZ/SK týmů, sekce PUBG tak získavá 7. místo turnaje. Mistroství Slovenské Republiky 2019 v Bratislava, kde sekce R6 se v roce 2019 umístíla na 4. místě turnaje. Dreamhack - Dreamhack Leipzig  - kde reprezentuje ve hřeHearthstone Vladimír "Smurfpowa" Koutný.